Лілія ОТ гібрид Yellow Bride

Лілія ОТ гібрид Yellow Bride

₴17.70
Без ПДВ: ₴17.70
Артикул: 18278
Наявність В наявності

Огляд

Красива і незвичайна лілія Yellow Bride, що у перекладі означає жовта наречена, з пелюстками, що закручуються хвилею, названа на честь свого білого за...
Параметри
аромат без запаху
висота 120-150 см
вологість помiрна
діаметр квітки 5-8 см
морозостійкість до -29°С
освітленість сонце
період цвітіння VI-VIII

Красива і незвичайна лілія Yellow Bride, що у перекладі означає жовта наречена, з пелюстками, що закручуються хвилею, названа на честь свого білого забарвлення, з жовтою смугою, що йде по центру пелюстки, а тичинки у неї не чорні, а красиві теракотові. Великі квіти, що мають характерний запах, тішать око як у саду, так і зрізані у букетах, граючи у них провідну роль.

Основні характеристики:

  • висота квітки 120 см;
  • діаметр квітки 20 см;
  • колір має білий, що до середини переходить у зеленуватий, з яскраво-жовтими смугами і коричневими тичинками;
  • квітне з червня до початку липня;
  • морозостійкий сорт.

Цвітуть ці лілії дуже активно, люблять сонячні, захищені від вітру місця. Стебла мають міцні і високі, з часом можуть вирости в кущ неймовірної краси, заввишки до 2 метрів.

Всі цибулини лілії ОТ гібриду люблять сонце і поживний, добре розпушений ґрунт. Їх цибулини живуть в одному місці 5 років і не потребують пересаджування. Купити недорогі цибулини лілії Yellow Bride в Україні можна у нашому інтернет-магазині «Яскрава Клумба». Також можна вибрати відповідний для вас варіант оплати і доставки, і де б ви не жили: в Одесі, Харкові, Києві, чи в маленьких містечках - ви неодмінно отримаєте цибулини лілії поштою.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший