Лілія ОТ гібрид Red Hot

Лілія ОТ гібрид Red Hot

₴31.90
Без ПДВ: ₴31.90
Артикул: 21659
Наявність В наявності

Огляд

«Гарячий червоний» - так перекладається назва сорту Red Hot, що дуже личить цій яскравій, вогняній лілії. Найцікавіше те, що чисто червоний колір у за...
Параметри
аромат без запаху
висота 120-150 см
вологість помiрна
діаметр квітки 5-8 см
морозостійкість до -29°С
освітленість сонце
період цвітіння VI-VIII

«Гарячий червоний» - так перекладається назва сорту Red Hot, що дуже личить цій яскравій, вогняній лілії. Найцікавіше те, що чисто червоний колір у забарвленні навіть не присутній, лілія Red Hot грає на відтінках, у ній змішані персиковий, кораловий, яскраво-рожевий і золотий кольори. Цвіте вона, як і всі ОТ гібриди, рясно з середини липня до кінця серпня. Садити цибулини найкраще або у квітні, або вже у вересні, а викопувати їх доведеться тільки через 5 років.

Основні характеристики:

  • великі чашоподібні квіти, що сягають в діаметрі 25 см;
  • високі сильні стебла близько 1,2 метра;
  • яскраве забарвлення, пелюстки закручені назовні;
  • полив необхідний середній, не забувати і не заливати;
  • квітка любить сонце, але коріння краще затінити;
  • морозостійкість.

Популярний сорт садової лілії, який полюбився багатьом завдяки вогняному забарвленню, його часто використовують для букетів, квітка легко сприймає транспортування, а потім стоїть у воді досить тривалий час.

ОТ гібриди лілій купити можна за доступною ціною в інтернет-магазині «Яскрава Клумба». Лілії Red Hot ви знайдете у нашому каталозі. Замовити їх можна по всій Україні та отримати поштою. Купіть цибулини вогняної лілії і зробіть яскравим ваш сад!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший